KONST / Litografier / Färglitografi 12769359
nr 1276 9359
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, numrerad 42/150. Signerad, daterad 1987. Motivet: 41x50 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:07:54
22/9 15:43:48
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke